Lördag 6 juli
17.00 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Britta Bolmenäs
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Marcus Olson

Söndag 7 juli
08.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
10.00 Gudstjänst – Anders Marklund
15.30 Bibelstudium – Magnus Malm
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Fredrik Lignell
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Lisa Fredlund

Måndag 8 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.15 Morgonträning i Jungfruviken
09.30 Barnmöte Mini i Betel “Dollys hotell”(3-8 år) – Martina Lardmo
10.00 Bibelstudium – Åsa Molin
10.45 Soul Children Workshop i Betel (9-14 år) – Karin Bodell
10.45 Puls idrott på Hönö arena (9-14 år) – Linda Ulmå
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – John Ahlström
12.00 Samling i M-kyrkan för pastorer, diakoner och ungdomsledare
12.00 Bön i Svenska kyrkan
13.30 Teo Talk i Missionskyrkan: Tema “Ordet” – Anders Blåberg, Gunnar Samuelsson och Åsa Molin
13.30 Seminarium i Betel: “Du är evangelisten!” – Pär Alfredsson, Kerstin Rask Lind m fl
14.30 Ny på konferensen – i M-kyrkans festsal
15.30 Bibelstudium – Magnus Malm
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Britta Bolmenäs
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Marcus Olsson

Tisdag 9 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.15 Morgonträning i Jungfruviken
09.30 Barnmöte Mini i Betel “Dollys hotell”(3-8 år) – Martina Lardmo
10.00 Bibelstudium – Magnus Malm
10.45 Soul Children Workshop i Betel (9-14 år) – Karin Bodell
10.45 Puls idrott på Hönö arena (9-14 år) – Linda Ulmå
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – John Ahlström
12.00 Bön i Svenska kyrkan
13.30 Teo Talk i Missionskyrkan: Tema “Bönen” – Lisa Fredlund, Yvonne Jureheim och Fredrik Lignell
13.30 Seminarium i Betel: “Bibelns betydelse” – Anders Blåberg
15.30 Bibelstudium – Åsa Molin
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Fredrik Lignell
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Lisa Fredlund

Onsdag 10 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.15 Morgonträning i Jungfruviken
09.30 Barnmöte Mini i Betel “Dollys hotell”(3-8 år) – Martina Lardmo
10.00 Bibelstudium – Åsa Molin
10.45 Soul Children Workshop i Betel (9-14 år) – Karin Bodell
10.45 Puls idrott på Hönö arena (9-14 år) – Linda Ulmå
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – John Ahlström
12.00 Bön i Svenska kyrkan
13.30 Teo Talk i Missionskyrkan: Tema “Lovsången” – Jeanette Alfredsson, Samantha Davage och Mattias Martinsson
13.30 Seminarium i Betel: “Att vara förebedjare” – Staffan Stadell
15.30 Bibelstudium – Magnus Malm
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Rita Elmounayer Sat7
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Marcus Olsson

Torsdag 11 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.15 Morgonträning i Jungfruviken
09.30 Barnmöte Mini i Betel “Dollys hotell”(3-8 år) – Martina Lardmo
10.00 Bibelstudium – Magnus Malm
10.45 Soul Children Workshop i Betel (9-14 år) – Karin Bodell
10.45 Puls idrott på Hönö arena (9-14 år) – Linda Ulmå
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – John Ahlström
12.00 Bön i Svenska kyrkan
12.15 Seminarium i Betel: “Soul Children” – Karin Bodell
13.30 Seminarium i Missionskyrkan: “Sat7” – Rita Elmounayer
13.30 Seminarium i Betel: “Lovsången” – Samantha Davage
15.30 Bibelstudium – Åsa Molin
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Britta Bolmenäs
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Rita Elmounayer

Fredag 12 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.15 Morgonträning i Jungfruviken
09.30 Barnmöte Mini i Betel “Dollys hotell”(3-8 år) – Martina Lardmo
10.00 Bibelstudium – Åsa Molin
10.45 Soul Children Workshop i Betel (9-14 år) – Karin Bodell
10.45 Puls idrott på Hönö arena (9-14 år) – Linda Ulmå
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – John Ahlström
12.00 Bön i Svenska kyrkan
12.00 Dopsamtal i Missionskyrkan – för dig som funderar på dopet
13.30 Under trädet i M-kyrkan – Åsa Molin
13.30 Seminarium i Betel: “Kristendom och antisemitism” – Gunnar Samuelsson
15.30 Bibelstudium – Magnus Malm
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Fredrik Lignell
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Lisa Fredlund

Lördag 13 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.00 Dop och nattvard i Lappesand
12.00 Tonårsbibelstudium i Missionskyrkan – talare: John Ahlström
12.00 Bön i Svenska kyrkan
13.30 Under trädet i M-kyrkan – Magnus Malm
13.30 Seminarium i Betel: “Lust” – Hanna Möllås
15.30 Bibelstudium – Åsa Molin
17.00 Familjefest – Mia Berggren och Kompisbolaget
17.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
18.30 Samling för förebedjare inför kvällsmötet – i Bönebaracken
19.00 Kvällsmöte – Britta Bolmenäs
20.45 Samling för förebedjare inför nattmötet – i M-kyrkan
21.30 Nattmöte – Marcus Olson

Söndag 14 juli
07.00 Tidebön i M-kyrkan
08.30 Sångövning i M-kyrkan – Malin Abrahamsson
10.00 Gudstjänst – talare: Fredrik Lignell

Alla samlingar hålls i tältet om inte annat anges.